Gezimingo

Şehir Keşfettirici Gezimingo ile seyahatinize yön verin! Gidiyoruz, geziyoruz ve listeliyoruz.

Biz de gezginiz, halden anlıyoruz. Bir seyahate başlarken internette yaptığımız araştırmalar, bazen seyahate çıkmaktan bile daha zor olabiliyor. Kullanışsız siteler, Pop-up reklamlar, bilgi kirliliği, yanlış yönlendirmeler…

Biz aynı dili konuşanlar olarak artık aramızda birinin bu görevi üstlenmesi ve bu bilgileri doğru biçimde sunması gerektiğini düşünmeye başladık. Bu yüzden oturduk, planladık ve sizin yerinize dünyanın farklı şehirlerindeki gezilebilecek her yeri didik didik araştırmaya karar verdik. Gidiyoruz, geziyoruz ve hepimizin anlayacağı şekilde ihtiyacımıza göre listeliyoruz.

Bu muhteşem arşiv zamazingomuza bir isim de bulduk: Gezimingo dedik. Tam bir anlamı yok ama neresinden tutarsanız bir şey oluyor: Flamingo, Zamazingo, Go, Mingo… Kulağa hoş ve akıcı gelince de patlattık gitti!

Bir günde dünyayı bir araya getiremeyeceğimiz için emin adımlarla ilerliyoruz. Şehir ve mekan sayımız biz keşfettikçe her geçen gün daha da artacak. Yani sürekli olarak yeni bir şeyler keşfedebileceğiniz, arayüzü kullanışlı, özgün, kısa, net ve işe yarar bir platformumuz var artık. Keşfederken, diğer gezgin arkadaşlarımıza yardımcı olmak için mekanları değerlendirmeyi de unutmayın olur mu ???? Ek olarak: Yazarlık başvurularıyla ilgili detayları da buraya tıklayarak alabilirsiniz.