İstanbul Çocuk Eğlence Merkezi

Çocukların eskisi kadar dışarıda oyun oynamadıklarını fark ettiniz mi? Hem Covid-19 hem de teknolojinin hayatımızı esir alması; çocukların dışarıda oyun oynamasının önüne geçti. Ebeveynler; çocuklarının da kendileri gibi sokaklarda oyun oynayarak büyümesini istiyorlar. Ancak, güvenilir bir oyun alanı bulmak zor! Siz de Dumadum eğlence merkezi sayesinde çocuğunuzun yaşıtlarıyla oyun oynamasını ve güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Gelin, Dumadum’un özelliklerine yakından bakalım! 

Dumadum Eğlence Merkezi 

Dumadum İstanbul çocuk eğlence merkezi nerede sorusunu birçok kişi soruyor. Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Nazım Hikmet Bulvarı, No:84 Bağımsız Bölüm, No: C:130 Newista Residence 3M Migros Yanı, 34517 Esenyurt/İstanbul adresinde yer alan Dumadum Eğlence Merkezi sayesinde çocuğunuzun sosyalleşmesini sağlayabilirsiniz. Haftanın her günü bu eğlence merkezine gidebilirsiniz. Saat 11.00 ila 20.00 saatleri arasında faaliyet gösterdiğini eklemeliyiz. 0212 936 03 57 numarası üzerinden Dumadum Eğlence Merkezi ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra, [email protected] adresine mail göndererek Dumadum ile ilgili sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. 

İstanbul çocuk eğlence merkezleri arasında kalitesiyle farkını ortaya koyan Dumadum; sahip olduğu parkurlarla da çocukların hayallerini süsleyen bir yer olduğunu gösteriyor. V Köprü, Tüp Geçit, Asma Köprü, Örümcek, Makarna, Küçük Tüp Kaydırak, Havalı Top Fırlatma, Çifte Kaydırak, Ejderha ve Aslan, Ropeland, Volcano, Zipline, Timsahlı Dere, Döner Kaydırak, Lastik Tırmanma, Ufo, Palmiye, Roller, Üçgen Engel, Trambolin gibi gören herkesin hayran kalacağı parkurlar sayesinde çocuğunuzun harika vakit geçirdiğine şahit olacaksınız. 

1-14 yaşları arasındaki çocuklar için hazırlanmış sayısız eğlence parkuruna sahip olan Dumadum; kendisi için yapılan tüm övgüleri sonuna kadar hak ediyor. Çocuklar; 800m2’lik geniş oyun alanı sayesinde güvenli ve sorunsuz bir şekilde eğlenme ayrıcalığına sahip olacaklardır. Bunun yanı sıra, rengarenk oyun alanlarının çocukların zevklerine ve ihtiyaçlarına hitap ettiğini de söylemek gerekir. Benzersiz serüvenler vaat eden ve çocukları yepyeni görevlerin beklediği parkurlar ile güzel vakit geçirmek sıradan hale gelecek. Çocuk eğlence merkezleri denildiği zaman akla ilk gelen isim Dumadum; oyun parkurlarının yanı sıra farklı detaylarla da kendisini gösteriyor. Örneğin, burada bulunan kafe sayesinde birbirinden lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadına bakma şansına sahip olursunuz. Güzel bir oyun deneyiminin ardından karnınız acıktığı takdirde Dumadum’un kafesine mutlaka uğramalısınız. Ayrıca, hem bireysel hem de grup etkinlikleri düzenlenebilecek bir yerdir. 

İstanbul çocuk eğlence merkezleri her geçen gün daha popüler hale geliyor. Bu noktada, siz de neden çocuğumu Dumadum’a götüreyim diye düşünüyor olabilirsiniz. Gelin, biraz da oyun oynamanın çocuklara sağladığı faydalardan bahsedelim! 

  • Oyun oynamak; her şeyden önce çocukların kendilerine olan güvenlerini geliştirir. Bir çocuk; oyunlar sayesinde karşısına çıkan problemleri daha iyi bir şekilde çözer. Bunun yanı sıra, sorunlarla daha kolay bir şekilde başa çıkar. 
  • Oyunlar sırasında çocukların tüm vücutları aktif bir şekilde çalışır. Bilhassa el becerilerinin gelişmesi ciddi bir avantajdır. 
  • Çocuklar; oyunlar sayesinde çevrelerinin farkına varırlar. Çevresini daha iyi anlayan bir çocuk; iletişim becerilerini geliştirerek sosyalleşir. 
  • Oyunlar; çocukların zihinsel ve dil gelişimi açısından da bir hayli önemlidir. Başka çocuklarla oyun oynayarak dili kullanma becerisini geliştiren bir çocuk ilerleyen yıllarda iletişim zorluğu yaşamaz. 

Dumadum Doğum Günü ve Partileri 

Çocuk eğlence parkları farklı özelliklere de sahip olmalı! Bu gerçeğin farkında olan Dumadum; çocukların doğum günü ve parti düzenlemesine de imkan tanıyor. Siz de çocuğunuzun doğum gününde en sevdiği arkadaşlarıyla aynı ortamda kutlama yapmasını istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Dumadum olmalı! Burada düzenleyeceğiniz doğum günü partileri sıradan olmayacaktır. Çocuğunuz doğum günü pastasının mumlarını üfledikten sonra arkadaşlarıyla beraber burada yer alan parkurların tadını çıkarabilir. Bunun yanı sıra, doğum günü partilerinin konseptini tamamen siz belirleyeceksiniz. Çocuğunuzun beğeni ve zevklerine göre tasarlanan araç gereçler ile kutlayacağınız doğum gününü ne siz ne de çocuğunuz unutacaktır. 

Dumadum Okul Etkinlikleri 

Okul etkinlikleri; Covid-19 yüzünden uzun bir süredir gerçekleştirilemiyor. Arkadaşları ile sosyalleşemeyen çocukların psikolojik ve fizyolojik gelişimlerinin geride kaldığını söyleyebiliriz. Ancak, son derece hijyenik bir ortam olan Dumadum Eğlence Merkezi; çocuğunuzun sınıf arkadaşları ile beraber sorunsuz bir şekilde vakit geçirmesini ve sosyalleşmesini sağlıyor. Her çocuk; sınıf arkadaşlarıyla okul dışında birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyar. Bu noktada, siz de çocuğunuzu diğer arkadaşlarıyla beraber Dumadum’a gönderebilirsiniz. Burada birbirinden eğlenceli parkurlar, lezzetli yiyecek ve içecekler ile çocukların mutlu olması adına her şey eksiksiz bir şekilde sunuluyor. 

Çocuklar; okul etkinlikleri sayesinde problem çözme, topluluk içerisinde kurallara uygun olarak davranma, liderlik özelliklerini geliştirme, grup içerisinde kabul görme gibi konularda önemli beceriler ediniyorlar. 

Dumadum Buluşmaları 

İstanbul çocuk eğlence merkezi arıyorsanız ilk ve tercihiniz Dumadum olmalı! Birbirinden eğlenceli parkurları ile çocukların fiziksel gelişimlerine katkıda bulunan Dumadum; bununla yetinmeyerek farklı faaliyetlere izin vermesi ile de kalitesini ispat ediyor. Siz de Dumadum İstanbul çocuk eğlence merkezi buluşmaları organize edebilirsiniz. Bu sayede, çocuğunuzun harika vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz arkadaşları ile olan muhabbetinin hiçbir şekilde bitmemesini isteyecek. Zamanın geçmemesinin istendiği yerlerin başında gelen Dumadum Eğlence Merkezi; çocukların oyun parkurlarının içerisinde kaybolmasını sağlıyor. Harikalar diyarı olarak da tanımlanabilecek Dumadum sayesinde çocuğunuzun arkadaşları ile buluşmaktan büyük bir keyif aldığını fark edeceksiniz. 

Bu içeriği paylaşın

Seyahat Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi aşağıya girebilirsiniz.

Görüşünüzü Bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir