Kuponigo ile yüzlerce markada tasarruf edin, indirim kodu alın

Günümüzde çoğu insan alışveriş yaparken sepetinde belirtilen tutarı sorgusuz sualsiz ödüyor. Zenginseniz bir şey söyleyemeyiz ama neden daha ucuza alabileceğiniz bir şey için fazla para ödeyesiniz? İşte Kuponigo‘nun kurulmasına yol açan düşünce buydu.

Kuponigo, 2018’den bu yana İngiltere (Birleşik Krallık) ve Türkiye‘de bireylerin sevdikleri şeylere daha az harcama yapmalarına ve daha fazla para biriktirmelerine yardımcı olarak daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor.

Fırsatları, kampanyaları, kuponları, indirim kodlarını ve para kazanma önerilerini kullanarak yüzlerce marka ve platformda tasarruf edebilirsiniz. Size en iyi çevrimiçi fırsatları sunmak için Londra merkezli ekibiyle her gün yüzlerce perakendeciyi, çevrimiçi mağazayı ve restoranı tarıyor.

Bunu yaparken de bazılarının yaptığı gibi bilgisayarınızı/akıllı telefonunuzu riske atacak reklamlardan, istenmeyen postalardan ve virüslerden kaçınıyor.

Kuponigo ile tasarruf etmek için kuponigo.com web sitesinde istediğiniz fırsata tıklayın ve perakendecinin sitesinde her zaman yaptığınız gibi alışveriş sepetinizi doldurun. Sayfadaki indirim kodu kopyalayıp ödeme sayfasındaki ilgili yere yapıştırarak alışverişinizden tasarruf edebilirsiniz. Hatta bazı durumlarda, kupon kodu kullanmak zorunda kalmadan bile indirim alabilirsiniz! Ek olarak platformun İngilizce versiyonu BudgetFitter’da da ihtiyacınıza uygun discount code bulabilirsiniz.

Ayrıca kendi marka sayfanızı oluşturarak veya reklam vererek de Kuponigo platformunun bir parçası olabilirsiniz. Markanızı indirim fırsatları arayan yüz binlerce kişiye ulaştırmak için “Partnerimiz Olun” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın

Seyahat Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi aşağıya girebilirsiniz.

Görüşünüzü Bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir