Manisa Yolcuğu için Uçak Bileti mi? Otobüs Bileti mi?

Manisa’da havalimanı olmadığından dolayı uçak bileti alıp geldiğinizde, Adnan Menderes Havalimanına iniş yapacaksınız. Adnan Menderes ile Manisa arası yaklaşık 1 saat sürmektedir. İzmir Gaziemir’den servisler ile ya da Manisa Otobüsleriyle gelebilirsiniz.

Manisa’ya otobüs ile gelirseniz direk olarak Manisa Şehirlerarası Otobüs terminalinde iner ve Manisa içi gitmek istediğiniz yere rahatça gidebilirsiniz.

Tabi ki bu yolculuğa başlayacağınız yerle alakalı bir seçim kararıdır. Aşırı mesafe olan bir uzaklıktan otobüs yolculuğu çok uzun sürecek ve fazlasıyla yoracaktır. Böyle bir durumda 1 saatlik Gaziemir Manisa yolu gayet mantıklı olduğundan İzmir Uçak Bileti alınabilir.

İzmir Manisa Arası Kaç Saat

İzmir Manisa arasının kaç saat ve kaç kilometre olduğunu havaalanı için merak ediyorsanız, havaalanı Gaziemir’de olduğundan 1 saat 6 dakika bir süre gözükmektedir. Tabi bu durum trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.

Özellikle bayramlarda ve tatil günlerinde tüm karayollarında ortalama varış süreleri tümüyle artış gösterir. Bundan dolayı zaten otobüs ile geliyor olsanız da bu trafiğe maruz kalabilirsiniz.

Otobüs Bileti alarak hem ekonomik hem keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Tabi burada zaman, fiyat performansları karşılaştırılarak karar verilmelidir.

Eğer yakında bölgelerden gelecekseniz ya da otobüs yolculuklarını seviyorsanız, direk olarak Manisa Otobüs Bileti alabilir ve yolculuğunuz keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm yolculuklarda yanınızda olmaktan mutluluk duyan Bilet.com her zaman sizin için hizmet vermeye devam edecektir.

Başlıca Şehirler ile Manisa Arasındaki Mesafe

Evet şimdi kalabalık büyük şehirler ile Manisa arasındaki kilometrelere değineceğiz. Bu süreler trafiksiz ortalama sürelerdir. Hadi başlayalım.

İstanbul Manisa Arası: 428 KM ve yaklaşık 4 saat 30 dakikadır.

İzmir Manisa Arası: 50 KM ve yaklaşık olarak 55 dakika sürmektedir.

Ankara Manisa Arası: 570 KM ve yaklaşık olarak 7 saat sürmektedir.

Bursa Manisa Arası: 30 KM ve yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Samsun Manisa Arası: 1.039 KM ve yaklaşık 11 saat sürmektedir. Buradan uçak 1 saat 4 dk süresinde gelmektedir.

Bu arada tüm uçuşlar ortalama 1 saat 10 dk sürüyor. Bundan dolayı uçak bileti alarak daha hızlı varabilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın

Seyahat Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi aşağıya girebilirsiniz.

Görüşünüzü Bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir