Turzz ile Tur Rezervasyonu Yapmak Çok Kolay

Bütün yıl boyunca süren çalışma hayatının getirdiği stres ve yorgunluğu üzerinizden atmak için tatile çıkmaya mı karar verdiniz? Belki de sadece uzun zamandır ziyaret etmek istediğiniz, fakat çeşitli sebeplerden şu ana kadar ötürü fırsat bulamadığınız tarihi veya doğal turistik noktalara gitmek istiyorsunuz.

Sebebiniz ne olursa olsun tatile çıkma kararı aldınız ve size kesenize uygun bir biçimde ve de sorunsuz olarak tatil yapmanıza imkan verecek bir tur karşılaştırma platformu arıyorsunuz. 

Turzz.com Türkiye’nin ilk tur karşılaştırma platformu olacak, Türkiye’nin dört bir yanından hizmet veren turizm acenteleri tur sağlayıcıları aracılığı ile ülkemizin tüm şehirlerden çıkışlı olarak yurtiçi ve yurtdışındaki noktalara sağlanan tüm turların tek ekranda fiyatlarını ve tur programlarını karşılaştırarak rezervasyon yapabileceksiniz.

Turizm acentaları ve müşterileri bir araya getirip buluşturan turzz.com’da kullanıcılar; yüzlerce turizm acentesi tarafından sağlanan ve ülkemizin pek çok noktasına giden pek çok turu görüntüleyerek, hem bu turlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilir hem de keselerine en uygun tur fırsatını kolayca bulabilirler.

İster acentalar olsun; ister ise bu acentaların sağladığı tur hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler olsun, Turzz.com’da bütün kullanıcılar için hem memnuniyet verici hem de oldukça kolay bir deneyim sunuyor. Turzz kullanıcıları; web sitesinin arayüzünü kullanarak, kendi şehirlerinden kalkan ve istedikleri bölgeye giden tüm turları tek bir ekrandan kolayca görüntüleyebilir ve kendilerine en uygun seçeneği belirleyerek ona göre rezervasyon yaptırabilir. 

Rekabetçi bir yapıya sahip olan turizm sektöründe faaliyet gösteren ve her an rakiplerinizin önüne geçmek isteyen bir turizm acentesiyseniz, Turzz.com’un sağladığı bu imkanı değerlendirerek hemen sisteme üye olabilir ve yıl sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden aylık 3 adede kadar turlarınızı ekleyebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay bir acente ara yüzü olan bu sistem sayesinde; tur eklemek için sadece söz konusu turun programı, tarihi ve fiyatı hakkındaki bilgileri girmeniz yeterli.  Müşterilerinizin size daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlamak adına, Turzz.com’un tur detay sayfalarında acentenizin telefon, e-mail ve whatsapp gibi iletişim bilgilerine de yer verilir. Bunun haricinde, müşteriler tarafından turzz.com çağrı merkezine gelen tur talepleri de acentenin müşterilere geri dönmesi için acente ile paylaşılıyor.

Turzz.com daha fazla ziyaret çekmek ve acentenin tur satışlarını artırmak için tün reklam faaliyetleri sizin için aktif bir biçimde  (hem sosyal medya platformlarında hem de google gibi arama motorlarında) sürdürüyor. Bunun haricinde; turlarınızın daha fazla müşteriye hitap etmesini istiyorsanız, talebiniz halinde (çıkış noktası hariç olmak üzere) tur güzergahındaki tüm şehirlere de turların pazarlaması yapılıyor.

Turzz.com’u aktif bir biçimde kullananlar için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlama amacı çerçevesinde Turzz.com sitesinde, hem acenteler hem de bu acenteler tarafından tur yapılan noktalara ve bu turların Trabzon çıkışlı turlar gibi kalkış yaptıkları noktalar için ayrı ayrı sayfalar oluşturuluyor.
Turzz.com satış yapmadığı için acentelerden komisyon talep etmiyor.

Turzz.com Emitt’te Turizmciler ile Buluştu

271977563 4511978698928382 4676015909876325077 n

Turzz.com yetkilileri 9-12 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Emitt 2022 fuarında 7 Salon E121 nolu stantta acenteler ile bulaşarak, acentelere sistem hakkında yüz yüze daha detaylı bilgiler verdi. Ayrıca acentelerin turlarını sisteme eklemeleri için fuara özel yıl sonuna kadar 3 tura kadar ücretsiz kampanyasını da acentelere duyurdu. 

25 yıldır faaliyet gösteren ve ülkemiz genelinde pek çok turizm noktasının gelişmesine ortam hazırlamakla beraber; turistik şehirlerin ve hatta köylerin markalaşmasını sağlayarak hem yerli hem de yabancı turistlerin buluşmasına zemin hazırlaması açısından dünyaya açılan en önemli turizm kapılarından birisi olan EMİTT Turizm Fuarı (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı olarak da bilinir), her türlü yerli ve uluslararası katılımcıya yeni iş veya işbirliği fırsatları sunabilmesi sayesindeki avantajlarından ötürü dünyadaki en büyük beş turizm fuarından birisi olarak kritik bir öneme sahiptir.

Bu içeriği paylaşın

Seyahat Bültenimize Abone Olun

Ücretsiz bültenimize abone olmak için e-posta adresinizi aşağıya girebilirsiniz.

Görüşünüzü Bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir